Ker ni bila uradno prijavljena, je bila na Bonifiki tekma za zaprtimi vrati s peščico firbcev. Crvena zvezda je v finančnem kolapsu že leta, slovenski trenerski dvojec pa je bil v spremstvu legendarnega Đajića. Ko so ga pred leti zaprli zaradi finančnih grehov v klubu, sta bila ob njem slikana dva policista, podpis pa se je - v srbskem tisku kajpada - glasil: "Še vedno ga morata dva čuvati!" - kot nekoč na igrišču. Zvezda je v Kopru sijala v prvem polčasu, drugega je dobil Triglav z 1:0, skupaj 3:1 za rdeče-bele. Premagali so v bistvu mladinsko moštvo, ker se je Ređić poškodoval na ogrevanju, Krcić pa igral le toliko, da je pomeril kapetanski trak. Drugouvrščeno moštvo Srbije je zadetke najlažje doseglo, ko so Triglavani izgubili žogo in sredina je bila najbolj nebogljena. Makedonski mladenič komajda igra mladinsko ligo, Križaj bo zopet grel klop, Krcić je zopet poškodovan, Dini pa je zabil gol. David Ivanuša? Tilen Mlakar? Gašper Udovič? Ernest Grvala? Blaž Poljanec?Igor Bukara? ...Ja, s temi mladinci smo bili dostojen nasprotnik na tekmi kjer je rezultat realnost, mi pa smo v drugem polčasu zastreljali še 11m (Majcen), nakazali pa nekaj kar lahko veseli: moštvo deluje homogeno, vsi tečejo, vsi se borijo, vsi tudi nekaj znajo! Brata Poplatnik sta lahko dodana vrednost, Majcen je napadalni garač ali garaški napadalec, Triglav si bo vsako točko krvavo zaslužil - to pa je bila in je usoda kluba kjer tudi najbolj pripadni zmorejo tale stavek: "Ne vem, koliko časa bom še zdržal! Situacija je ...." To pa je tisto kar najbolj skrbi.