
Vroča sobota in idealna senca....ob lokalu 12.58 v Khislsteinu. Ki je zaprt - a nismo uspeli ugotovoti točno kdaj. Kajti sporočilo je vsaj dvoumno. Nesporno la lokal sam kaže na to, kako živahno gostinstvo je, če je šef zavoda za turizem Klemen Malovrh tisti, ki podpisuje pogodbe z najemniki....

Do zdaj je bil skozi leta lokal ogromno časa zaprt...ker ni bilo najemnikov....od maja ga zdaj imamo: lokal pa deluje takole. Res - kot piše - popoldne ali res le med prireditvami? Uganka za nas, bomo skušali preveriti...a na isto dopoldne so seveda zasebni lokali delovali, In mednje sodi tudi tisti, ki ga upravlja in je tudi solastnik isti direktor javnega zavoda Klemen Malovrh....ki je znana gostinska "dvoživka": za plačo iz proračuna se trudi z lokalom, ki smo ga opisali zgoraj in je rezultat viden .... kot direktor in solastnik pa ima seveda drugo ponudbo dobesedno pod županovo pisarno!

ps
To je Kranj 2026!